Отзывы
Яна Яна
26.09.2018
Город: Київ
Оценка: 5
Отзыв: Я хочу висловити Велику Подяку команді Академії Політичних Перспектив , а найбільше її харизматичному і талановитому засновнику Михаил Железняк , за те, що Ваша наполеглива праця , відповідальний підхід і чітке розуміння того чим Ви займаєтесь зробили просто Вибух у свідомості кожного з нас !
Уже минуло кілька днів після завершення цього марафону змін життя і хочу сказати, відходячи від емоцій, що отриманні знання стерли докорінно всі існуючи межі та бар’єри нашого розуміння, відповіли на питання хто ми, куди йдемо і навіщо .
Я захоплююсь Вами особисто та кожним спікером окремо! Кожна людина на сцені навчила чогось нового, і велику долю цих знань не можна знайти в будь-якому іншому джерелі. Навчили, як досягти успіху і не зрадити своїм цілям і ідеям. Як вміти прогнутися і не зламатись. І важливо зазначити, що всі мали можливість поспілкуватись з політичною елітою особисто,а не лише як спостерігач.

Команда КАПП допомагали всім і кожному і точно не залишили нікого байдужими. Генії слова і діла, політична верхівка країни - навчили нас за 3 дні більше, ніж деякі ВНЗ за кілька років. І цими знаннями я пишаюсь! І звісно чекаю на продовження. Бажаю Вам рости, розвиватись і давати нове , свідоме, аналізуюче і амбіційне покоління лідерів , яких зараз так не вистачає нашій країні! Тепер, моя мета стати по той бік сцени і виступити з словами «Все починається з тебе»!
Карина Карина
23.09.2018
Город: Миколаїв
Оценка: 5
Отзыв: Як відомо, найкращий старт політичної кар'єри - це початок роботи на посаді помічника депутата. Щоб отримати знання в даній сфері з вуст людей, які максимально наближені до політики та самих політиків, я вирішила пройти навчальний курс від Київської Академії Політичних Перспектив " Помічник Народного депутата України", про що я не секунди не пошкодувала!

Дякую організаторам проекту та Железняк Михайлу особисто за дуже насичену програму, яка пройшла на високому рівні!

За ці 3 дні я отримала цінні знання від Народних депутатів України, Помічників народних депутатів України,Керівників політичних та громадських організацій, політтехнологів, експертів політичної освіти, медіа експертів, юристів та багатьох не менш крутих спікерів!!! Сьогодні випускний та атестація!!! Очікую результатів та звичайно продовження!!!
Сергей Быков Сергей Быков
25.08.2018
Город: Киев
Оценка: 5
Отзыв: Большое спасибо Київська Академія Політичних Перспектив и лично Михаил Железняк за приглашение прочесть лекцию на тему принципов манипуляции общественным мнением.

Спасибо за интересные вопросы и призываю всех ознакомиться с трудами Ноама Чомски, которые мы сегодня обсудили.
Тамила Нартова Тамила Нартова
25.08.2018
Город: Киев
Оценка: 5
Отзыв: Уезжала с лекций в просто одушевленном состоянии! Все просто безумно понравилось!! Действительно ДОСТОЙНАЯ академия! Надеюсь вы выпустите прекрасных будущих политиков! Выражаю огромную благодарность Михаил Железняк !
Надежда Столярчук Надежда Столярчук
25.08.2018
Город: Киев
Оценка: 5
Отзыв: Семінар від КАПП "Коротко про політику" з Олексієм Арестовичем, засновником Академії Політичних Перспектив Михайлом Железняком та політ.консультантом Сергієм Биковим. Бути поряд з активними та цілеспрямованими людьми - це класно))!
diana_khomyk diana_khomyk
25.08.2018
Город: Киев
Оценка: 5
Отзыв: Вчера наша команда #молодь_рпл присутствовала в Киевской Академии политических перспектив, на лекциях невероятных #СергейБыков и #АлексейАрестович @kryseider. Обе темы лекций, а именно- "Принципы манипулирования обществом через СМИ", и " Теория хаоса", были разобраны настолько тщательно, что впечатления от услышанного и усвоенного всё ещё не покидают, и заставляют думать и переосмысливать собственные взгляды и дальнейший план действий. Манера преподнесения информации ораторами кардинально отличалась, как и темы (несмотря на то, что они взаимосвязаны), но даже несмотря на это-всё было настолько прозрачно и прошло " на одном дыхании", что желание посещать семинары и лекции от данных спикеров превратилось в навязчивую идею, которая сейчас кажется жизненно необходимой как для личностного роста, так и карьерного развития. И безусловно, зародилось огромное желание пройти обучение в @apnd.com.ua .Благодарю #МихаилЖелезняк @mkhail_zheleznyak за данное мероприятие и достойную организацию.
Юрий
06.04.2018
Город: Боярка
Оценка: 4
Отзыв: Это правильно и полезно разбавлять политиков товарищами из PR, специалистов по ораторскому искусству и т.д. Буду вас рекомендовать.
Дмитрий Лагутин
03.04.2018
Город: Харьков
Оценка: 4
Отзыв: Обучение проводилось 3дня. Спикеры интересные и очень разноплановые. Действительно есть чему поучиться у политических лидеров
Владимир
12.03.2018
Город: Одесса
Оценка: 4
Отзыв: Завтра иду на стажировку – 1й день, так сказать. Честно – волнуюсь. Пожелайте мне удачи.
Михальченко Олена
14.02.2018
Город: Виниця
Оценка: 5
Отзыв: Організація на вищому рівні. В залі не спекотно, кава-брейки - смачно)) Організатори молодці)
« 1 2 3 »
Оставьте отзыв
Имя*:
E-mail*:
Город:
Оценка*:
Отзыв:

Введите код с картинки:
Отправляя форму, я даю согласие на обработку персональных данных.
* — Поля, обязательные для заполнения

Записаться в академию