Отзывы
Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Администратор Администратор
30.04.2019
Оценка: 5
Ответ:

Владислава Савченко Владислава Савченко
03.04.2019
Город: Киев
Оценка: 5
Отзыв: "КАПП - можливості 24/7"

Екскурс до політичного курсу Київська Академія Політичних Перспектив :)

24 години на добу натхненні організатори Михаил Железняк, Ирина Соус створювали учасникам курсу теплу атмосферу для нових знань та відкриттів.
23 березня відбулося довгоочікуване знайомство з політиком
Євген Рибчинський (Євген Юрійович Рибчинський) та політологом Константин Бондаренко.
Протягом трьох днів ми прослухали 22 лекції найкращих спікерів, справжніх професіоналів, серед яких чарівна Julia Pawlenko, людина, мабуть, яка знає відповіді на всі питання - Viktor Skarshevsky.
Дізналися від Артем Монастырный, що 21 день для набуття навички - це всього лиш міф.
Відповіли на 20 глибинних питань під час тестування, які підготувала Олена Михайлівна Хворостиніна.
19 рік став роком знайомства з легендарним політиком, екс прем'єр міністром України Анатолий Кинах.
Почули від справжнього українського політика Олександр Солонтай, що 18 років - це можливий вік для старту кожному, хто хотів би стати депутатом.
17 секретів публічних виступів відкрив нам харизматичний бізнес-тренер Геннадий Ткаченко. Щонайменше 16 тез про медіа засіли в душу від яскравої телеведучої Анастасії Рагімової People IN. "Тридцять секунд вистачить для того, щоб справити перше враження". Вам, Олексій Арестович, мабуть, хватило і 15 секунд, щоб зацікавити та вразити весь зал своєю енергією та порадами :) 14 рік став переворотом як для країни, так і в політичній діяльності народного депутата Наталія Веселова (Наталья Веселова), а Ваші історії перевернули і нашу свідомість. 13 виступ Олександр Гаврутенко показав учасникам, хто такий політик майбутнього і як можна їм стати! В останній день на нові звершення змотивувало 12-хвилинне відео від засновника КАПП Михаил Железняк (особлива подяка :). Щонайменше 11 годин в день наш час був відданий інформативним лекціям зірковому складу спікерів, серед яких і Геннадій Балашов - партія "5.10" Чи можливий податковий Рай в нашій країні? Від неперевершенної Anne Bykova почули топ-10 помилок, які найчастіше допускають на початку політичної кар'єри. Дякую за таку надихаючу лекцію! О 9 ранку ми почали наш день з кави і точно знали, що день обов'язково запам'ятається. І один з таких днів приніс несподіване знайомство з молодим та вже таким досвідченим Nickolas Volkovski. 8 - як знак безкінечної шани до лідеру партії "Воля" та просто щирої людини Юрій Дерев'янко, я Вами захоплююсь як особистістю та спеціалістом! А як же вразив виступ справжнього патріота, народного депутата 7 скликання Ігор Швайка. Ігорю Олександровичу, Ви для мене зразок, яким має бути справжній громадянин, який любить та шанує свою країну. 6 хвилин нам знадобилося для того, щоб знайти контакт, дивлячись незнайомій людині в очі, без слів, без жестів. Справжній #challenge від коуча Валерий Третьяков. 5 корисних лайфхаків нам принесла зустріч з відкритим депутатом Київської ради Владислав Михайленко. Про 4 країни з національною ідеєю розповіла нам чудова Катерина Одарченко (Kateryna Odarchenko) - президент інституту "РolitA". А знали ви, що ми живемо саме в 3 промисловій революції? Про кібер-партії, історичні процеси та flash-рухи дізналися від багатогранної Iryna Serova. Привніс більшого розуміння в діяльності політичних офісів виступ 2 спікера Міністра Кабінету.
Міністрів України Yuriy Lubkovych. КАПП - це 1 із реальних шансів почати свою політичну кар'єру.

Дякую за таку можливість
До нових зустрічей!
Иван Бездудный Иван Бездудный
02.04.2019
Город: Kyiv
Оценка: 5
Отзыв: Эмоции улеглись, время для анализа. Неделю назад я ехал в Киев с мыслями о том, что форум от КАПП - это шанс на лучшее, успешное будущее. И за все 3 дня ниразу не усомнился в этом! Благодаря Михаил Железняк и его прекрасной команде я сумел познакомиться и пообщаться с действительно амбициозными, талантливыми и интеллигентыми людьми, рядом с которыми реально узнаешь что-то новое, стремишься к самосовершенствованию. А некоторые вообще запали в память на долгое время

Благодарность выражаю и лекторам: спасибо, что уделили свое время, что благодаря своему красноречию позволили по-новому взглянуть на разные аспекты политической жизни. Уверен, что мне ещё представится возможность с Вами пообщаться!

А Михаилу желаю не останавливаться на достигнутом и вывести свое детище на политический Олимп! Удачи Вам)
Діана Хомік Діана Хомік
01.04.2019
Город: Kyiv
Оценка: 5
Отзыв: Напевно, не варто казати, наскільки наше оточення впливає на нас.
"Людина-середньостатистичне п'яти людей, які її оточують" -завжди наголошує Анне Быкова , з чим неможливо не погодитися.
Одна з причин, чому я люблю Київська Академія Політичних Перспектив - однодумці, люди з життєвими цілями, перспективні та активні; іноді навіть колеги, які бажають підвищити кваліфікацію, тобто - самовдосконалюватися.
Лектори, з якими ви в подальшому спілкуєтеся та навіть стаєте друзями (цей окремий пункт вже не залежить від академії, а від особистих якостей).
Можно ще багато чого перераховувати, однак найголовніше- в подальшому, ви будете з ними працювати (ми ж нове політичне покоління) та співпрацювати, в іншому випадку -ви знайдете справжніх друзів, бо як мінімум спільні інтереси вас об'єднають, а далі все в ваших руках
Екатерина Новикова чотири місяці як один день. Як швидко лине час...та як швидко змінюється наше життя.
Михаил Железняк , Анне Бикова, капп - дякуємо за ці зміни!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Оставьте отзыв
Имя*:
E-mail*:
Город:
Оценка*:
Отзыв:


Введите код с картинки:
 
Отправляя форму, я даю согласие на обработку персональных данных.
* — Поля, обязательные для заполнения

Записаться в академию