Отзывы
Кришун Виктор Кришун Виктор
07.10.2018
Город: Киев
Оценка: 5
Отзыв: Я всем рекомендую эту академию, в ней вы найдете, многие ответы на свои вопросы, при чем ответ вам дадут люди с огромным багажом знаний и опыта.
Я хочу от всей души поблагодарить КАПП, за проделанную роботу за эти три дня, вы ребята изменили полностью мою жизнь и открыли новую сторону нашего мира. Отдельно могу выразить свою благодарность трем прекрасным девушкам Наташе, Марине и Александре, каждая из них уникальна и интересна. Наташа могла ответит на любой вопрос связанный с организацией и не только,быстрая и организованная, всегда в хорошем настроении и заряжающим тебя самого потоком энергии и сил, ей всегда как и всей команде КАПП было интересно твое мнение. Марина чудесная девушка, умная, собранная, отлично делал чай и кофе, за что ей большое спасибо. Александра на вид скромная девушка, на приятной внешности, образована, может поддержать любой разговор, может помочь в любом вопросе, если такой был. И конечно же грешнно было бы не поблагодарить создателя этой академии Михаила Железняка, человек который решил создать столь сложный но гениальный проект и им же помогает молодым и амбициозным подняться на новые ступени по достижению своих целей, занимается продвижением и подготовкой молодых кадров в политику, что бы те начали все же менять страну к лучше. Команда КАПП тщательно подошла к подбору лекторов, это были политики, психологи, пиар менеджеры, бывшие помощники депутатов, юристы и политологи и многие другие, это были те люди которым ты аплодировал стоя и с восторгом. Я очень благодарен Киевской Академии Политических Перспектив, за предоставление мне возможности посетить их семинары, я честно многое изменил и осмыслил для себя! Желаю всем успехов и удачи, надеюсь, что совсем скоро мы встретимся с вами вновь!
Борисенко Денис Борисенко Денис
07.10.2018
Город: Дніпро
Оценка: 5
Отзыв: Рекомендую академию за хорошо слаженную работу организаторов. Очень сильная команда, которая действительно знает,что нужно для подготовки молодого помощника депутата. Благодарю за приятно проведенные дни, много нового узнал от академии.
Аліна Аліна
06.10.2018
Город: Черкаси
Оценка: 5
Отзыв: Переповнюють позитивні емоції мене і кожного з моїх колег. Ми зробили крок,крок-назустріч Київській Академії Політичних Перспектив.
Скажу чесно за себе, ні разу про це не пошкодувала. Було не просто, але дуже цікаво. Це було можливим,лише завдяки відповідальному ставленню керівників проекту та спікерам. Усі спікери-це професійні і талановиті особистості. Я вдячна Вам за можливість удосконалити свої вміння та навички,за новий досвід, як теоретичний, так і практичний, за той поштовх,який я отримала до нових звершень.Як відомо краще вкладення-це вкладення в себе. Так от-Ви дали нам можливість зробити внесок і негайно отримати результат від цього ефективного капіталовкладення.

Для мене стало неоціненним небайдуже ставлення до справи,дружня підтримка та професійні якості працівників, які організували роботу на всіх етапах навчання. Я дуже задоволена результатами навчання і більш глибоко вивчила законотворчі роботи та практичну діяльність помічника народного депутата. Закінчивши навчання, відчула якусь втрату,адже досить комфортно отримувати відповіді на питання від спеціалістів, а не шукати ці відповіді самостійно.
Переконана,що спільними зусиллями, ви робите значний внесок у покращення навчання в Україні, а саме в сфері політики.
Нехай віра в краще майбутнє надає сил і надихає на великі перспективи.

Академії процвітання, добробуту, рівноваги і творчого неспокою!

Вірте в себе! Вірте в свої здібності!
Людмила Гусак Людмила Гусак
06.10.2018
Город: Слов'янськ
Оценка: 5
Отзыв: Велика подяка організаторам КАПП за креативний, ПРОДУКТИВНИЙ курс навчання. Завдяки чудово складеній програмі курсу, мала змогу прослухати цікаві лекції спікерів, яким вдячна за надані знання та поради. Для мене цей курс став своєрідним «підґрунтям для роздумів», що необхідно в собі змінити, допрацювати.
Всім, хто сумнівається – я раджу – обрати для себе цей курс. Після отриманих знань відчуєш, що ти – на крок попереду!
Бажаю колективу КАПП процвітання, нових цікавих слухачів та спікерів. Творчої наснаги Вам, і дякую за гостинність!
Бойко Злата Бойко Злата
06.10.2018
Город: Одеса
Оценка: 5
Отзыв: Дуже емоційні вихідні.
Висловлюю свою подяку всій команді КАПП, процес організації на найвищому рівні! круті лекції, дуже відомі спікери, це був найкрутіший захід. Дякуємо, що даєте змогу відкрити себе з іншої сторони, дякую за можливість слухати та переймати такий висококваліфікований досвід.
Вчитися ніколи не пізно. Як круто, коли люди з різніх куточків нашої держави приїзджають до сердця нашої країни, та можуть обмінюватись досвідом, спілкуватись, знайомитись з різними крутими людьми та просто дуже плідно проводити свій час. Ви допомагаєте людям становитись краще, це велика робота! Та ваша велика заслуга!
Це дуже крутий пізнавальний проект! Дуже багато корисної інформації, яка потім знадобиться в житті та в нашій кар’єрі. Чудовий спосіб стартувати в політичну кар’єру! Це той, самий затребувальний проект, який необхідний нашій країні. Можна просто поринути в прекрасні три дні навчання та залишитися тільки з приємними спогодами!
Бажаю Вам успіхів, натхнення, гармонії, втілення Ваших побажань та мрій! Дякую !
Татьяна Дмитревич Татьяна Дмитревич
04.10.2018
Город: Біла Церква
Оценка: 5
Отзыв: Висловлюю свою подяку керівнику і засновнику Академії Політичних Перспектив Михайлу Железняку за надану можливість пізнати багато нового від політиків та експертів,відкрити себе з іншої сторони!Було дуже цікаво,пізнавально і на вищому рівні.Окрема подяка колективу КАПП за доброзичливість,комунікабельність та професіоналізм! Емоції переповнюють
Дар'я Дар'я
02.10.2018
Город: Рівне
Оценка: 5
Отзыв: Ніколи не переставайте самовдосконалюватися.

Адже навіть залізо іржавіє, якщо йому не знайти застосування, і стояча вода гниє.
Так і розум людини чахне, не знаходячи собі застосування.

Цінність майстер-класів і лекцій Академії полягає в тому, щоб розширити базу теоретичних і практичних знань не тільки про роботу владних структур України, а й про навички, якими має володіти політик нового покоління і те, яким чином він/вона має вміти реагувати на зовнішнє середовище, яке щосекунди динамічно змінюється, на нову інформацію, обстановку тощо.

Вкотре переконалась, що якщо просто сидіти і слухати лекції викладачів за університетською партою, ти не дізнаєшся всього того, що можна дізнатись тут - в Київській Академії Політичних Перспектив.

Тільки занурившись на практиці у цей вир думок і подій, можна набути найцінніше - особистий досвід і методи для розширення своїх можливостей (розумових, комунікаційних, енергетичних тощо).

Дякую всім, хто є частиною цього геніального заходу - команді організаторів, спікерам, учасникам, фотографам etc. - за те, що ви були там. Без вас усіх, цієї "дахозносної" для мого мозку події не відбулося б. Я безмежно щаслива, що колись натисла кнопку "зареєструватися" і стала частинкою Академії, бо як сказав Михайло Железняк у перший день: "Так чи інакше, після цих трьох днів, ви більше не будете такими, як були раніше", і то направду є так.

Віват Академія!
Олександр Олександр
01.10.2018
Город: Київ
Оценка: 5
Отзыв: Дуже інформативно та пізнавально. Теми лекцій актуальні, спікери авторитетні. Завдяки Академії Політичних Перспектив можна отримати знання які корисні не тільки в Україні, а і у світі.
Яна
27.09.2018
Город: Київ
Оценка: 5
Отзыв: Дуже вдячна академії Політичних Перспектив за прекрасну організацію, професійний підбір спікерів, кожен з яких може навчити тих знань та навичок , яких ти не знайдеш більше ніде, але які знадобляться в будь-якій сфері життя. Справді, жодного разу не пошкодувала, про те,що повірила Михайлу Железняку та його команді ! Академія відкрила новий для мене світ і нові можливості ! Сподіваюсь, що ви будете пишатись своїми випускниками, як ми вами!
Яна Яна
26.09.2018
Город: Київ
Оценка: 5
Отзыв: Я хочу висловити Велику Подяку команді Академії Політичних Перспектив , а найбільше її харизматичному і талановитому засновнику Михаил Железняк , за те, що Ваша наполеглива праця , відповідальний підхід і чітке розуміння того чим Ви займаєтесь зробили просто Вибух у свідомості кожного з нас !
Уже минуло кілька днів після завершення цього марафону змін життя і хочу сказати, відходячи від емоцій, що отриманні знання стерли докорінно всі існуючи межі та бар’єри нашого розуміння, відповіли на питання хто ми, куди йдемо і навіщо .
Я захоплююсь Вами особисто та кожним спікером окремо! Кожна людина на сцені навчила чогось нового, і велику долю цих знань не можна знайти в будь-якому іншому джерелі. Навчили, як досягти успіху і не зрадити своїм цілям і ідеям. Як вміти прогнутися і не зламатись. І важливо зазначити, що всі мали можливість поспілкуватись з політичною елітою особисто,а не лише як спостерігач.

Команда КАПП допомагали всім і кожному і точно не залишили нікого байдужими. Генії слова і діла, політична верхівка країни - навчили нас за 3 дні більше, ніж деякі ВНЗ за кілька років. І цими знаннями я пишаюсь! І звісно чекаю на продовження. Бажаю Вам рости, розвиватись і давати нове , свідоме, аналізуюче і амбіційне покоління лідерів , яких зараз так не вистачає нашій країні! Тепер, моя мета стати по той бік сцени і виступити з словами «Все починається з тебе»!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Оставьте отзыв
Имя*:
E-mail*:
Город:
Оценка*:
Отзыв:


Введите код с картинки:
 
Отправляя форму, я даю согласие на обработку персональных данных.
* — Поля, обязательные для заполнения

Записаться в академию