Про академію

Робота у Верховній Раді або Європарламенті - це реально!

Ласкаво просимо в Київську Академію Політичних Перспектив!

Детальніше

Головні переваги для Вас

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

В результаті ви отримуєте сертифікат КАПП, який допоможе Вам у майбутній кар'єрі політика


Теорія
Заняття проходять 3 дні в Києві, де з Вами діляться своїми знаннями провідні політики та експерти.

Д/З + тестування
В останній день навчання необхідно пройти тест з 20 питань, а також зробити домашнє завдання. За це ви отримуєте бали, які впливають на підсумки сертифікації.

Конкурсний відбір
За підсумками Д/З і тестування, ви отримуєте свій загальний бал.

Стажування
Набравши високий бал, у вас з'являється можливість пройти стажування у Верховній Раді, Європарламенті, Єврокомісії, Раді Європи або Бундестазі.

Працевлаштування
Після проходження Стажування, ми зможе Вас рекомендувати для працевлаштування.

Відгуки
Это правильно и полезно разбавлять политиков товарищами из PR, специалистов по ораторскому искусству и т.д. Буду вас рекомендовать.
Юрий
Обучение проводилось 3дня. Спикеры интересные и очень разноплановые. Действительно есть чему поучиться у политических лидеров
Дмитрий Лагутин
Залишити відгук


Як стати помічником народного депутата?

Хочу стати помічником народного депутата, з чого почати? Питання, яке все частіше звучить серед молоді. І не дивно, адже сьогодні у Верховній Раді є цілий ряд депутатів, які самі починали кар'єру, працюючи помічником депутата.

Відповідно до закону, у кожного депутата Верховної Ради може бути 31 помічник, чотири з яких - на контракті, а решта - на громадських засадах. З огляду на те, що в парламенті 450 депутатів, відповідно максимальна кількість вакансій для помічників дорівнює 13,950 чоловік. Цифра досить велика. Але важливо відразу сказати, що не всі депутати беруть собі в помічники 31 людину. Зазвичай схема така - у депутата є один основний помічник, і ще 2-3 людини, які працюють в команді.

І все-таки, як же стати помічником народного депутата в Києві, Харкові та Одесі? Один з варіантів - бути родичем або знайомим депутата. Другий варіант - опинитися в потрібному місці в потрібний час. А можливо піти більш реальним шляхом - пройти навчання в Академії Помічника Народного Депутата, отримати необхідні базові знання, показати себе і отримати можливість стажування у депутата, де у Вас з'являється той самий шанс зачепитися на позиції помічника народного депутата. Навіть якщо Вам не вдалося з першого разу працевлаштуватися, Ваше резюме буде показуватися народному депутату кожен раз, коли буде з'являтися вакансія.

Юридична освіта - це плюс для помічника народного депутата України, так як йому доведеться брати участь в написанні законопроектів. Але це теж не обов'язково, так як цю функцію можуть взяти на себе інші юристи нардепа. Уміння аналізувати, комунікабельність, робота в команді, організованість, розуміння в політиці - ті навички, які допоможуть молодій людині стати успішним помічником, а в майбутньому, можливо і народним депутатом.

Якщо Ви хочете стати помічником народного депутата на громадських засадах і у Вас немає знайомих або родичів серед депутатів, тоді Ваша участь в 3х денному курсі "Академії Помічника Народного Депутата (АПНД)" і проходження стажування наблизить Вас до цієї мети!