Про академію

Робота у Верховній Раді або Європарламенті - це реально!

Ласкаво просимо в Київську Академію Політичних Перспектив!

Детальніше

Головні переваги для Вас

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

В результаті ви отримуєте сертифікат КАПП, який допоможе Вам у майбутній кар'єрі політика


Теорія
Заняття проходять 3 дні в Києві, де з Вами діляться своїми знаннями провідні політики та експерти.

Д/З + тестування
В останній день навчання необхідно пройти тест з 20 питань, а також зробити домашнє завдання. За це ви отримуєте бали, які впливають на підсумки сертифікації.

Конкурсний відбір
За підсумками Д/З і тестування, ви отримуєте свій загальний бал.

Стажування
Набравши високий бал, у вас з'являється можливість пройти стажування у Верховній Раді, Європарламенті, Єврокомісії, Раді Європи або Бундестазі.

Працевлаштування
Після проходження Стажування, ми зможе Вас рекомендувати для працевлаштування.

Відгуки
Ребята, всем привет!

Я не пропадала никуда, а историй мало, потому, что я сейчас нахожусь на стажировке и работы очень много!

Как уже писала ранее, я стажируюсь у политтехнолога - Анне Быкова.

В первый день у нас была очень тёплая встреча, на которой мне объяснили все обязанности, какая работа предстоит и какие у меня перспективы.

Сейчас мы работаем над одним политическим проектом, о котором пока рассказать не могу

Но мне все очень нравится, вполне по силам. И, кстати, знания с юракадемии даже пригодились. С законодательными вопросами в области коррупции столкнулась и здесь, так что это вообще моя тема.

Всем желаю хорошего и продуктивного дня!
Екатерина Новикова Екатерина Новикова
Хочу выразить большую благодарность команде КАПП за представленую возможность пройти стажировку у прекрасного руководителя, политика, эксперта Олександра Солонтая. Опыт который я получил во время стажировки бесценен, уверен что полученые знания очень мне пригодиться в моей будущей профессиональной деятельности. Также хочу выразить благодарность команде партии Сила Людей, удачи вам в вашей нелегкой работе!
Женя Соцкий Женя Соцкий
Залишити відгук


Як стати помічником народного депутата?

Хочу стати помічником народного депутата, з чого почати? Питання, яке все частіше звучить серед молоді. І не дивно, адже сьогодні у Верховній Раді є цілий ряд депутатів, які самі починали кар'єру, працюючи помічником депутата.

Відповідно до закону, у кожного депутата Верховної Ради може бути 31 помічник, чотири з яких - на контракті, а решта - на громадських засадах. З огляду на те, що в парламенті 450 депутатів, відповідно максимальна кількість вакансій для помічників дорівнює 13,950 чоловік. Цифра досить велика. Але важливо відразу сказати, що не всі депутати беруть собі в помічники 31 людину. Зазвичай схема така - у депутата є один основний помічник, і ще 2-3 людини, які працюють в команді.

І все-таки, як же стати помічником народного депутата в Києві, Харкові та Одесі? Один з варіантів - бути родичем або знайомим депутата. Другий варіант - опинитися в потрібному місці в потрібний час. А можливо піти більш реальним шляхом - пройти навчання в Академії Помічника Народного Депутата, отримати необхідні базові знання, показати себе і отримати можливість стажування у депутата, де у Вас з'являється той самий шанс зачепитися на позиції помічника народного депутата. Навіть якщо Вам не вдалося з першого разу працевлаштуватися, Ваше резюме буде показуватися народному депутату кожен раз, коли буде з'являтися вакансія.

Юридична освіта - це плюс для помічника народного депутата України, так як йому доведеться брати участь в написанні законопроектів. Але це теж не обов'язково, так як цю функцію можуть взяти на себе інші юристи нардепа. Уміння аналізувати, комунікабельність, робота в команді, організованість, розуміння в політиці - ті навички, які допоможуть молодій людині стати успішним помічником, а в майбутньому, можливо і народним депутатом.

Якщо Ви хочете стати помічником народного депутата на громадських засадах і у Вас немає знайомих або родичів серед депутатів, тоді Ваша участь в 3х денному курсі "Академії Помічника Народного Депутата (АПНД)" і проходження стажування наблизить Вас до цієї мети!