Про академію

Робота у Верховній Раді або Європарламенті - це реально!

Ласкаво просимо в Київську Академію Політичних Перспектив!

Детальніше

Головні переваги для Вас

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

В результаті ви отримуєте сертифікат КАПП, який допоможе Вам у майбутній кар'єрі політика


Теорія
Заняття проходять 3 дні в Києві, де з Вами діляться своїми знаннями провідні політики та експерти.

Д/З + тестування
В останній день навчання необхідно пройти тест з 20 питань, а також зробити домашнє завдання. За це ви отримуєте бали, які впливають на підсумки сертифікації.

Конкурсний відбір
За підсумками Д/З і тестування, ви отримуєте свій загальний бал.

Стажування
Набравши високий бал, у вас з'являється можливість пройти стажування у Верховній Раді, Європарламенті, Єврокомісії, Раді Європи або Бундестазі.

Працевлаштування
Після проходження Стажування, ми зможе Вас рекомендувати для працевлаштування.

Відгуки
Анатолій Кирилович Кінах.Колись, (я тоді була ще маленька, близько одного року), мої батьки обирали його на посаду прем'єр-міністра України.А вже через 18 років ми спілкуємося з ним, от тільки вже не мої батьки його підтримують, а він мене.Завжди знайдемо з чого посміятися та які питання обговорити.Мені дуже приємно чути слова підтримки, віри в мене та мої здібності від людей, які дійсно досягли високого рівня в цій сфері.Це надихає мене йти вперед, незважаючи на всі перешкоди .Дякую Київська Академія Політичних Перспектив , за те що колись запросили Анатолія Кириловича у якості лектора до Академії, надану можливість особистого спілкування та отримання порад від справжніх професіоналів!
Діана Хомік Діана Хомік
Основатель Киевской Академии Политических Перспектив.
Человек который взял на себя ответственность изменить страну. Благодаря ему и его деятельности вместе мы сможем изменить все к лучшему.
Киевская Академия Политических Перспектив - место, где вы получите знания, обретете друзей, проведете время в отличной компании известных людей, сможете задать им вопросы и главное - вы начнёте менять свою жизнь к лучшему.
Большое спасибо всем кто помог мне стать лучше. Спасибо за поддержку.
Taras Romanyshyn Taras Romanyshyn
Залишити відгук


Як стати помічником народного депутата?

Хочу стати помічником народного депутата, з чого почати? Питання, яке все частіше звучить серед молоді. І не дивно, адже сьогодні у Верховній Раді є цілий ряд депутатів, які самі починали кар'єру, працюючи помічником депутата.

Відповідно до закону, у кожного депутата Верховної Ради може бути 31 помічник, чотири з яких - на контракті, а решта - на громадських засадах. З огляду на те, що в парламенті 450 депутатів, відповідно максимальна кількість вакансій для помічників дорівнює 13,950 чоловік. Цифра досить велика. Але важливо відразу сказати, що не всі депутати беруть собі в помічники 31 людину. Зазвичай схема така - у депутата є один основний помічник, і ще 2-3 людини, які працюють в команді.

І все-таки, як же стати помічником народного депутата в Києві, Харкові та Одесі? Один з варіантів - бути родичем або знайомим депутата. Другий варіант - опинитися в потрібному місці в потрібний час. А можливо піти більш реальним шляхом - пройти навчання в Академії Помічника Народного Депутата, отримати необхідні базові знання, показати себе і отримати можливість стажування у депутата, де у Вас з'являється той самий шанс зачепитися на позиції помічника народного депутата. Навіть якщо Вам не вдалося з першого разу працевлаштуватися, Ваше резюме буде показуватися народному депутату кожен раз, коли буде з'являтися вакансія.

Юридична освіта - це плюс для помічника народного депутата України, так як йому доведеться брати участь в написанні законопроектів. Але це теж не обов'язково, так як цю функцію можуть взяти на себе інші юристи нардепа. Уміння аналізувати, комунікабельність, робота в команді, організованість, розуміння в політиці - ті навички, які допоможуть молодій людині стати успішним помічником, а в майбутньому, можливо і народним депутатом.

Якщо Ви хочете стати помічником народного депутата на громадських засадах і у Вас немає знайомих або родичів серед депутатів, тоді Ваша участь в 3х денному курсі "Академії Помічника Народного Депутата (АПНД)" і проходження стажування наблизить Вас до цієї мети!