Міністр оборони в спідниці

Міністр оборони в спідниціУ Німеччині в 2013 році вперше міністром оборони стала жінка, мати сімох дітей - Урсула фон дер Ляйен. Це був сюрприз для багатьох. Ось уже 5 років Урсула очолює дев'яту армію в світі.

Її прапрапрадід Людвіг Кноп з Бремена в XIX столітті був другим за величиною торговцем бавовни в світі, мільйонером, який отримав титул барона.

До того, як стати міністром оборони, вона займала ще ряд важливих політичних постів. У команді Ангели Меркель Урсула працює давно, де завоювала довіру. Вони відмінно доповнюють один одного: у Меркель немає дітей, у Урсули їх семеро. Меркель - скупа на жести і міміку, Урсула - енергійна і каже без угаву. Обидві - вивчали природні науки, обидві прагматики.

«НЕ БІЙТЕСЯ ПРОЯВЛЯТИ ІНІЦІАТИВУ! Свого майбутнього чоловіка я помітила в університеті, але не знала, як до нього підійти. Одного разу я побачила, як він міняє колесо, і запропонувала свою допомогу, хоча нічого не розуміла в цьому»- цитата Урсули.

P.S. Військові міністри в спідницях були або є в Данії, Люксембурзі, Нідерландах, Франції, Швеції. А в Іспанії міністром оборони стала жінка, яка перебувала в момент призначення на сьомому місяці вагітності.

В Академії Помічника Народного Депутата ти дізнаєшся багато цікавого про політику! Приходь на наш триденний інтенсив!

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения