12 друзів Кім Чен Ина змушені бігати за його лімузином!

12 друзів Кім Чен Ина змушені бігати за його лімузиномПівнічнокорейський лідер прибув до Сінгапуру, де 12 червня має пройти саміт США і КНДР. Незважаючи на посилені заходи безпеки, Кім Чен Ин, як і на зустрічі з південнокорейським президентом Мун Чже Іншому, пересувається на своєму лімузині у супроводі охоронців, які біжать поруч з його машиною.

Охорона Кім Чен Ина складається з трьох ліній охоронців. Люди, які біжать поруч з його автомобілем, і ті, які знаходяться в натовпі - частина так званого Центрального Офісу №6.

Згідно з відкритими даними південнокорейської розвідки, охороняють лідера Північної Кореї 15 тисяч особистих охоронців.

Охоронців відбирають з Корейської армії. Зріст охоронця повинен бути приблизно таким же, як і у лідера. Вони повинні бути кращими у стрільбі і рукопашному бою. Також у нього повинна бути відповідна родовід в двох поколіннях. Багато з них мають відношення до родин еліти в Північній Кореї.

У Північній Кореї, охоронці - одні з небагатьох людей, які можуть носити зброю поблизу лідера. Це зазвичай напівавтоматичну зброю.

Для того, щоб відрізнити одне одного, охоронці носять значки на одязі, а також користуються паролями і секретними фразами.

У Сінгапур прибули три літаки Кім Чен Ина. Охоронці перебували на двох з них. Літаком також були доставлені їжа і напої
.
Якщо хтось із відвідувачів заходить в готель, в якому зупинився Кім Чен Ин, до нього приставляється охоронець і супроводжує його.

Історія знає чимало подібних випадків, однак яскравим є приклад президента Гамбії Джамме Яйа. Колишній військовий, полковник у відставці, Яйа настільки побоюється за власну безпеку, що поряд з дверима його лімузина завжди біжить один охоронець з валізою. Що у валізі - невідомо, але ходять чутки, що там - гроші. Мовляв, ніщо так не відверне атакуючих кортеж президента, як тисячі стодоларових купюр, які перед ними охоронець кине з валізи, якби раптом напад.

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения