3-якості успішного помічника народного депутата

3-якості успішного помічника народного депутатаДорогий читач! У цій статті поговоримо про ключові якості сучасного політика. Ці знання допоможуть налаштуватися на майбутню роботу і вдихнуть в вас впевненість з перших днів політичної кар'єри. Знання будуть корисні для тих, хто ставить перед собою мету стати помічником народного депутата України!

Спочатку варто сказати - що просто захотіти займатися політикою - часто буває мало. Політика повинна з вами трапитися. Мабуть, не варто розглядати окремо, що це може означати для кожного, але точно варто згадати про місії Академії Помічника Народного Депутата - дати можливість молодим і талановитим людям потрапити в політику і зробити Україну успішною.

1. Ерудований помічник народного депутата

Можливо ви вже здогадалися, що менеджер в особі політика - це гримуча суміш. Вчіться бути ідейним і багатозадачним, не втрачаючи в якості. Досягти цього можна виконуючи наступні вправи:

- Читайте художню літературу. Поставте собі за мету, так, саме мету - прочитати 1 книгу на місяць. Яскраві уривки прочитаних книжок переказуйте своїм дітям, друзям, рідним. Це буде розвивати вашу пам'ять і сприяти запам'ятовуванню матеріалу. Ви не помітите, як дуже швидко навчитися освоювати великі обсяги інформації. Будьте впевнені - це стане в нагоді у Вашій політичній кар'єрі, в тому числі в кар'єрі помічника народного депутата.

- Хороший політик дорожить своєю командою і поважає її. Саме вона веде його на вершину політичного успіху. Думаючий політик, багато чим зобов'язаний своїй команді і своїм помічникам. Один мій знайомий розповів мені швидкий спосіб - як стати розумним в команді. Виявляється, для цього потрібно просто оточити себе дурними людьми. Не робіть так і ніколи не підбирайте команду за своїм образом в принципі. Це буде вам тільки заважати. Ви не повинні бачити в особі своїх підлеглих покірних клонів самого себе. Вчіться працювати з різноплановими людьми. В обов'язкові риси менеджера-політика не входить умова - подобатися всім, але зрозуміти і чути своїх людей дуже важливо.

2. Дисципліна і здоров'я, успішного Помічника Народного Депутата!

Про здоров'я сказано дуже багато. Я не стану Вам давати рецепти від «хандри» і нудьги, але обов'язково поділюся тим, що зможе Вас підтримувати, як успішного молодого політика.

1. Починайте Ваш день максимально рано і намагайтеся лягати в один час! Прагніть зробити хоча б одну важливу справу в той час поки ваш конкурент тільки прокинувся. Уявіть наскільки ви зумієте відірватися, якщо будете робити це кожен день !? Одного ранку - одну важливу справу! 365 успішних справ з відривом чемпіона вам забезпечено! Чи потрібно говорити, що у вашого суперника просто немає шансів. Подвойте свої справи, а відповідно і досягнення, в той час поки, хтось тільки протирає очі і вже через рік, наздогнати вас буде неможливо.

2. Любіть і поважайте своє тіло, і воно витримає ті непрості фізичні навантаження, які обов'язково зустрінуться вам у повсякденному житті політика. Для цього вам доведеться попрощатися зі шкідливими звичками. Обов'язково почніть приймати вітамінний комплекс! Відвідуйте спортзал і басейн мінімум 3 рази в тиждень, поступово привчаючи свій організм до фізичних навантажень!

3. Будьте вимогливі до себе, але завжди знаходьте час для свого улюбленого заняття. Пам'ятайте, що у вас повинно бути місце, де ви витрачаєте сили і місце, де ви їх поповнюєте. Багато хто погодиться, що краще місце відновлення - це ваш будинок і сім'я!

3. Планування для політика - це важливо!

Обов'язково плануйте свій день, тиждень, рік, п'ять років і більше. Це дозволить вам ефективно керувати часом. Ви в праві бути стомлені насиченим робочим днем, але ви завжди залишитеся задоволені своєю ефективністю. При правильному плануванні дні летять блискавично - але вже ввечері ви готові нескінченно ділитися подіями та інформацією про виконану роботу. Це добра ознака, підтримайте його таку дію:

- Правильне планування починається з аналізу прожитого дня. Це необхідно робити ввечері за півгодини перед сном. Ваша головна вправа, як молодого політика полягає в тому, щоб відзначити і похвалити себе за виконання завдання. Дуже важливо хвалити себе - робіть це і будьте собою задоволені. При цьому залиште місце розібратися і зрозуміти, чому, наприклад, з 10 ключових завдань ви зробили лише 8.

Тут зазвичай дві ключові причини - це брак часу або додаткові обставини, які ви не врахували або як Вам здається не могли врахувати. Поспішаю Вас порадувати, професійний тайм-менеджмент - це не графік і вже тим більше не список справ - це планування, а керувати часом неможливо, можливо керувати лише собою. У свою чергу, це вчить нас брати ношу по собі на прийдешній день, а також більш детально вивчати майбутню задачу. Приділіть додатковий час і не полінуйтеся розбити велику задачу на маленькі частини. Пам'ятайте - «великого слона» неможливо проковтнути відразу і якщо ви все ж вирішили його з'їсти, то їжте по шматочках. Таким чином, денний план по руху до мети буде досягатися порційно.

Знайдіть 10 хвилин і почніть ваш ранок з повторення заданого матеріалу, який ви підготували ввечері. Навіщо це потрібно? Ви знаєте, що Ваш мозок ніколи не спить? Відпочиваєте ви і ваше тіло, а він в пасивному режимі засвоює задане йому завдання. Якщо вранці ви внесли правку в пункт завдання або виявили незначну неточність - це відмінний знак. Ви на вірному шляху! Почніть свій день, а ввечері гордо викресліть зі свого робочого блокнота всі виконанні справи! Напишіть знову і створіть свою нову реальність.

Почніть з цих нескладних, але дуже важливих завдань. Будьте вірними своїй команді і своєму здоров'ю. Завжди будьте вимогливі до себе і в той же час, не забувайте стежити за своїм здоров'ям, любити і поважайте себе! Політичний успіх не змусить себе довго чекати! Пам'ятайте - політика любить сміливих і сильних!

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения