Як стати депутатом Верховної Ради або місцевої ради

Як стати депутатом верховної, сільської, місцевої ради, районуЯк стати депутатом в Україні? Тільки за гроші? Є багато інструментів, які можуть допомогти Вам стати народним депутатом Верховної Ради. Не бійтеся роздумувати над тим, як стати депутатом, адже зробити політичну кар'єру може кожна людина. Академія Помічника Народного Депутата допоможе Вам у цьому.

Громадяни України мають право бути обраними і обирати самі в органи державної влади та місцевого самоврядування. Для початку кандидат у депутати повинен бути громадянином України і на час виборів має вже виповнитися 21 рік. Кандидат у депутати повинен мати право голосу і останні п'ять років проживати в Україні. Відповідно ті, кого суд визнав недієздатним або має судимість, що не знята в установленому законом порядку, не мають право балотуватися в депутати. Депутати Верховної Ради України обираються на термін - 5 років.

Як стати депутатом міської ради? Як стати депутатом району? Як стати депутатом сільської ради? Відповіді на ці питання Ви можете знайти в Законі України Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Депутатом міської, сільської, селищної, районної, районної в місті, обласної ради, селищним, сільським або міським головою може бути обраний громадянин України, який має право голосу і на день виборів досяг повноліття.

Громадянин України одночасно може балотуватися кандидатом у депутати лише однієї ради або кандидатом на посаду відповідно міського, сільського, або селищного голови. Громадянин України може бути депутатом лише однієї ради.

Депутатом міської, районної в місті, районної, сільської, селищної, обласної ради, а також сільським, селищним, міським головою не може бути обраний громадянин України, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.

Особи, що займають посади, які відповідно до закону є не сумісними зі статусом депутата ради, сільського, селищного, міського голови, зобов'язані в разі їх обрання залишити посаду (припинити діяльність), що є не сумісною зі статусом депутата, сільського, селищного, міського голови , і в передбачених законом випадках припинити будь-яку підприємницьку діяльність.

Депутати місцевих рад та міські, сільські, селищні голови обираються строком на 4 роки.

Дуже важливо вибрати правильний спосіб досягнення мети, не пасувати перед труднощами і діяти за планом. У вас все вийде!

Приходьте до Академії Помічника Народного Депутата на триденний політичний інтенсив, де з Вами поділяться своїми знаннями провідні політики та експерти. Чекаємо Вас!

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения