Як стати міністром в 27 років і главою уряду в 31?

Себастьян КурцСебастьян Курц - наймолодший міністр закордонних справ в світі. Йому це вдалося в 27 років, коли він ще вчився на юридичному факультеті і не мав завершеної вищої освіти.

А в свої 31 рік він зайняв пост глави уряду в Австрії. Рухаючись по кар'єрних сходах, Себястьян часто стикався з жартами про свій вік. Але це швидко припинялося - він вміє себе показати в справі, його заяви завжди зважені, а виступи цікаві.

Політичну кар'єру Себастьян (або Себі, як називають його близькі та друзі) почав в 17 років, ставши членом Австрійської народної партії. Вже через шість років він очолив віденський комітет цієї партії.

Ще на початку своєї політичної кар'єри Курц зрозумів, що молодість - його конкурентна перевага, а не недолік. Вміння залучати молодий електорат, спілкуючись з ним на одній мові - коник Курца. Наприклад, в 2010 році Курц провів резонансну кампанію "Чорний - це кльово", в ході якої він колесив по Відні на чорному Hummerу в компанії дівчат в чорних футболках. Цей "Клевомобіль" скликав виборців на вечірки, де Курц розповідав про свої передвиборчі плани (тоді він боровся за місце депутата в віденській міській раді). Чорний колір був обраний неспроста - так обігравався фірмовий колір партії консерваторів. До чорного були пофарбовані і всі агітматеріали Курца - наприклад, презервативи, які він роздавав всім бажаючим. Результат цієї компанії - перемога Курца на виборах і слава серед молоді.

Себастьян Курц - феномен сучасної Європейської політики. Він знає, як добиватися поставлених цілей, використовує свої сильні сторони і знає чого хоче аудиторія.
Молодість - його конкурентна перевага, а не недолік.

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения