Як стати помічником народного депутата України

Як стати помічником народного депутата України

1. Зв'язки вирішують все. Давно не секрет, що широке коло знайомств допомагає досягати тієї чи іншої мети. Якщо у тебе немає колишнього однокласника, який сьогодні депутат або міністр - це не причина засмучуватися. Нові зв'язки і знайомства завжди можна «напрацювати». Позитивний networking - це вміння відкрито і щиро спілкуватися з людьми з одночасним вибудовуванням мережі контактів, яка зможе працювати на тебе в подальшому. Як це зробити? Один з перевірених способів - це регулярно відвідувати заходи, де збираються потрібні вам люди, які можуть допомогти.

2. «Знання - сила». Це досить відома фраза. Її автор - Френсіс Бекон, знаменитий англійський філософ і політик. У свої 23 роки він був обраний в палату громад англійського парламенту. Щоб стати помічником народного депутата, твоїм великим бонусом будуть знання (хоча б на початковому рівні) в таких питаннях:
- як працює Верховна Рада і її основні функції;
- що потрібно для написання законопроекту;
- що таке політичний PR;
- як працювати зі ЗМІ.
Це дійсно виділить тебе на фоні конкурентів.

3. Стажування або досвід роботи. Сьогодні влаштуватися на будь-яку роботу здається завданням неможливим. Це одне з головних вимог роботодавця. Навіть якщо у тебе досвід є, немає гарантії що він підійде. Тут може прийти на допомогу стажування у Верховній Раді України. Потрапивши на стажування, ти вже на крок ближче до працевлаштування. У тебе з'являється можливість побачити, як процеси працюють зсередини. А головне - показати себе в справі перед депутатом.

4. Ментор. Хто це? Якщо коротко - це більш досвідчений радник. Він допомагає тобі в кар'єрі і дає поради. Коли помер Стів Джобс, Марк Цукерберг назвав його своїм ментором. Якщо у тебе є людина, яка зможе поділитися своїм досвідом і знаннями, наприклад, як правильно підготувати законопроект - це ще один бонус, який збільшить твої шанси досягти мети.

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения