Мені ще немає 30 років, а я вже Народний депутат України.

Мені ще немає 30 років, а я вже Народний депутат України.

Зі скількох років можна стати депутатом в Україні? У фракції «Батьківщина» наймолодшим депутатом є Олена Шкрум - юрист, правозахисник і громадський діяч. У 26 років їй вдалося отримати мандат і стати депутатом. До цього Олена встигла попрацювати помічницею народного депутата України. У Олени більше 150 зареєстрованих законопроектів, деякі з яких були проголосовані і стали законами. 17 осіб працюють разом з нею як помічники Народного депутата. Олена здобула освіту в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Шевченко, а також в університеті Пантеон-Сорбонна Париж 1 і Кембриджському університеті. Вона також працювала в судовій системі Великобританії і стажувалася за стипендією як помічник баррістерів.

Наймолодшим Народним депутатом восьмого скликання стала Олена Кошелєва з «Радикальної партії Олега Ляшка» - їй було всього 24 роки, коли вона отримала мандат. За час своєї роботи у Верховній Раді, Олена встигла зареєструвати понад п'ятдесят законодавчих ініціатив, частина з яких стали законами. У цьому їй допомагають дев'ять помічників Народного депутата.

Депутату Костянтину Усову з БПП було 26 років, коли він став Народним депутатом України. Євгенію Дейд з «Народного Фронту» було 27 років, а Ганні Романової з «Самопомічі» - 29. Наймолодший депутат в «Опозиційному Блоці» - Олександр Долженків. Ще в шостому скликанні Верховної Ради він був помічником народного депутата, а потім вже і сам став депутатом в 29 років.

Досвід роботи помічником народного депутата - це величезний плюс для того, щоб стати депутатом в майбутньому. Перевірено на практиці!

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения