Політичний піар

Політичний піарПолітичний PR, як і public relations в цілому, служить для налагодження контактів і взаєморозуміння між суб'єктом і громадськістю. Суб'єктами політичного PR можуть виступати:

- політичний чи державний діяч;
- політичний продукт: програми, ідеї, ініціативи або взаємини;
- політична структура: виборчий блок, партія, організація або об'єднання.

Найбільш затребуваний напрямок політичного PR - активна агітація в ході виборчих кампаній. Політичний піар на сьогоднішній день – це найважливіший інструмент управління масами і формування позитивної громадської думки про певну партію чи окремого кандидата.

Політичний PR включає в себе наступні заходи:

- Розробка стратегії проведення кампаній
- Організація і проведення передвиборних кампаній
- Соціологічне дослідження
- Залучення ЗМІ
- Імідж-супровід кандидата
- Розробка креативного забезпечення кампанії
- Юридичний супровід передвиборної кампанії
- Зовнішній моніторинг
- Інформаційне протидія PR-службам конкуруючих партій і кандидатів
- Підготовка та виробництво наочної агітації: використовуються засоби зовнішньої реклами - щитова реклама, листівки, плакати, розтяжки, флаєри і т.д.
- Робота з політичними і громадськими організаціями
- Проведення спеціальних заходів
- Створення інформаційних приводів.

Прийнято розділяти чорний і білий PR. Чорний PR - це звичайне поширення негативної інформації про будь-кого. В даний час чорний PR використовує всілякі методи по знищенню репутації людини або компанії за рахунок прихованого фінансування. Що таке білий PR зрозуміло всім.

ЗМІ - найважливіша трибуна влади. Без ЗМІ не існувало б ніякого PR. Це його основний рупор. Робота зі ЗМІ (засобами масової інформації) зазвичай починається задовго до початку передвиборчої кампанії. Зазвичай PR-агенти заздалегідь піклуються про те, щоб створити добрі відносини зі ЗМІ. Спеціально найнятий прес-секретар починає проводити планомірну роботу по залученню уваги ЗМІ до кандидата і його діяльності. При цьому перед прес-секретарем ставиться завдання охоплення якомога більшого числа різнопланових ЗМІ.

Приходь в Академію Помічника Народного Депутата на триденний політичний інтенсив і ти дізнаєшся більше від самих народних депутатів і експертів. Чекаємо тебе!

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения