Президент США продавав морозиво, а Папа Римський працював охоронцем в нічному клубі. Впливові люди і їхнє перше місце роботи.

Впливові люди і їхнє перше місце роботиПрезидент Барак Обама з любов'ю згадує літо 1978 року, коли він працював в Баскін Роббінс і продавав морозиво. Йому було 16 років.

«Моя перша літня робота була не зовсім гламурної, але вона навчила мене цінним урокам», - каже Обама. «Відповідальність. Важка праця. Балансування між роботою і друзями, родиною та школою ».

Під час свого президентства, Обама запустив проект Summer Opportunity Project, національну програму, спрямовану на те, щоб дати можливість підліткам влаштуватися на першу роботу, де вони дізнаються цінність наполегливо працювати.

Перш, ніж Папа Френсіс став виконавцем Бога, він підробляв охоронцем в нічному клубі. Його Святість розповів парафіянам, що перед тим, як прийняти заклик до священства, він займався різними завданнями. Будучи студентом коледжу в Буенос-Айресі, Хорхе Маріо Бергольо, як він тоді був відомий, підмітав підлоги, проводив тести в хімічній лабораторії і навіть працював охоронцем, щоб заробити додаткові гроші.

У Вас повинна бути «наполегливість, щоб йти вперед, але також і сміливість повернутися, якщо Ви зрозумієте, що це не правильний шлях», слова Папи.

Оставьте комментарий
*:


Введите код с картинки:
 
Відправляючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних.
* — Поля, обязательные для заполнения