Інтерв'ю з молодим лідером

Пакет Premium:

10000 грн. (для випускників КАПП - 8000 грн.)

Кожен з вас знаходиться на початку великого шляху як молодий лідер, майбутній політик, громадський діяч, міністр або навіть президент. Рівень таких амбіцій високий, і вимагає відповідних атрибутів. Один з них - інтерв'ю з Вами як молодим лідером або майбутнім політиком.

Інтерв'ю - це авторська страва, що складається з різних інгредієнтів і правильно підібраного соусу. А кожна людина - хаотичний набір інгредієнтів. Це штрихи його характеру, думки, деталі біографії та багато іншого.

Фішка в тому, що сама людина не може оцінити, які з цих інгредієнтів перчать, які - підсолоджують; які варто викласти для декорування страви, а які - покласти на дно тарілки; які включити в меню, а які - краще приховати в рецепті.

Довірте це завдання тим, хто багато років витратив на освоєння цієї «високої кухні» і сьогодні може підібрати яскравий рецепт для кожного політика чи лідера. І подати це публіці під авторським соусом.

В результаті однієї тригодинної зустрічі ви отримаєте записане з Вами інтерв'ю, з яскравою чіпляючою назвою (перший абзац), збалансованим текстом з розставленими пріорітетами.

Може розглядатися розміщення інтерв'ю в електронних або друкованих джерелах при додатковій оплаті.

Приклади робіт: 

КАПП - Інтерв'ю з молодим лідером - Александр ГаврутенкоКАПП - Інтерв'ю з молодим лідером - Анастасия Чаркина